• تعداد بازدید: 3090

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت در سطح دنیا و افزایش کاربران و بازدید کنندگان وب لزوم داشتن یک وب سایت جهت پیشبرد برنامه های تبلیغاتی، معرفی انواع کسب و کار ها و نیز معرفی خدمات و  محصولات شرکت ها و سازمان ها در بستر وب به خوبی احساس می شود. وب سایت شما صفحه اختصاصی شما بر روی اینترنت است که می تواند نمایان گر برنامه ها، اهداف، امکانات، معرفی خدمات و محصولات شما و نیز اطلاعات شرکت و سازمان ها به مشتریانشان باشد.برای راه اندازی و طراحی وب سایت خود، باید مراحل زیر را طی کنید:


در اولین گام از طراحی وب سایت باید یک نام برای وب سایت خود انتخاب کنید و آن را ثبت نمایید(یک دامنه)
به عنوان مثال: parsiantabligh.ir
در گام بعدی برای وب سایت خود یک فضای کافی جهت بارگذاری محتوای سایت تهیه کنید(خرید هاست مناسب). مقدار این فضا یا هاست (Host) به میزان اطلاعاتی که بر روی وب سایت خود قرار خواهید داد بستگی دارد.
سپس گرافیک سایت است که در صورتی که قالب خاصی را مد نظر دارید می توانید آن را طراحی کرده و یا از قالب های آماده استفاده کنید.
مرحله بعدی طراحی صفحات داخلی، بنر های متحرک، طراحی لوگو سایت، طراحی انیمیشن و... خواهد بود.
و در مرحله بعدی باید برنامه نویسی صفحات سایت را انجام دهید(همچنین طراحی و آماده سازی یک بانک اطلاعاتی در صورت لزوم).
و در انتها تولید محتوا و مطالب مورد نیاز جهت انتشار در وب سایت.


پس از انجام مراحل فوق شما باید تمامی فایل های طراحی شده را بر روی هاست خود بارگذاری نمایید(اطلاعات را بر روی هاست آپلود کنید)سپس با توجه به نوع سایت می توانید آن را مدیریت کنید.
در راه اندازی وب سایت خود به تمامی موارد و نکات مهم در ساخت یک وب سایت کاربر پسند توجه کرده و به گرافیک و محتوای آن اهیمت دهید. وب سایت شما می تواند رسانه شما باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید